ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Leslie Chair Zobacz większe

Wittmann Leslie Chair

KOD: 200sd5723

ID: 255450

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Krzesło do jadalni autorstwa Soda Designers stawia nowe spojrzenie na tradycyjną tapicerkę z głębokimi guzikami. Charakterystycznym elementem projektu jest miękka mata, która wydaje się leżeć na krześle, choć w rzeczywistości jest z nim połączona na stałe. Projektanci celowo nawiązują do znanych form. Gładka, niepikowana skóra jest subtelna, ale elegancka. Oba modele są dostępne z ramionami lub bez. Podłokietniki są z pewnością atrakcyjną opcją, ponieważ połączenie skórzanej tapicerki i drewna jest znakomicie wykonane. Nóżki krzesła mogą być pokryte skórą, różnymi bejcami lub standardowymi kolorami z palety RAL. of Soda Designers wzbogacili ofertę o fotel, wąską sofę i taboret. Nowe meble czerpią inspirację z eleganckich podłokietników i lekkiej, głęboko zapinanej lub gładkiej maty tapicerskiej, która jest znakiem rozpoznawczym oryginalnego krzesła. Te detale podkreślają tradycyjne rzemiosło i nowoczesny styl, które są cechami charakterystycznymi stylu projektantów. Pomimo swojej formalnej nuty, nowe modele są eleganckie, wszechstronne i idealnie nadają się do wykorzystania jako samodzielne meble lub jako uzupełnienie klasycznych sof. Ofertę uzupełnia stół jadalny.
Stół jadalny Leslie
Nowy stół jadalny idealnie pasuje do serii Leslie – doskonały dla każdego, kto lubi harmonijny zestaw. Detale i materiały nawiązują do charakterystycznych cech Leslie, ale pełen wdzięku i powściągliwy formalny język stołu dobrze komponuje się również z innymi modelami. Wersja z blatem pokrytym skórą aż prosi się o zastosowanie jako stół konferencyjny. Tylko Wittmann, ze swoim bogatym doświadczeniem w obróbce skóry, mógł osiągnąć taką estetyczną i dotykową doskonałość.

Charakterystycznym elementem projektu Leslie jest miękka, tapicerowana mata, która wydaje się być luźno ułożona na meblach, chociaż w rzeczywistości jest przymocowana na stałe. W wersji z podłokietnikami gra drewna i skórzanej tapicerki świadczy o szczególnej dbałości o detale. Aby pomieścić wyższe osoby, Leslie jest teraz dostępny z oparciem wyższym o 7 cm. z niskim oparciem | szyte lub gładkie
szer. 54 x gł. 56 x wys. 93 (wys. siedziska 48cm) | z wysokim oparciem | szyte lub gładkie

Napisz opinię

Wittmann Leslie Chair

Wittmann Leslie Chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek