ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zimmer + Rohde Ball Stool Zobacz większe

Zimmer + Rohde Ball Stool

KOD: 200sd1381

ID: 251108

ProducentZimmer + Rohde

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dzięki swojej subtelnej figlarności temu stołkowi po prostu nie można się oprzeć. Elegancka forma kuli pasuje do każdego otoczenia, a wygodna tapicerka i skrzyżowane, solidne drewniane nogi sprawiają, że każdy chce usiąść i wypróbować.
Szerokość: 61 cm
Wysokość: 46 cm

Napisz opinię

Zimmer + Rohde Ball Stool

Zimmer + Rohde Ball Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek