ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zimmer + Rohde Circle Stool Zobacz większe

Zimmer + Rohde Circle Stool

KOD: 200sd1315

ID: 251042

ProducentZimmer + Rohde

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stołek CIRCLE odzwierciedla swoją nazwę w zakrzywionym półkolu oparcia. Dzięki przeplatającym się prostym i ukośnym liniom na nogach stołka oraz wyjątkowej tapicerce, CIRCLE wprowadzi odrobinę nowoczesnej elegancji do każdego pomieszczenia.

Stołek CIRCLE odzwierciedla swoją nazwę w zakrzywionym półkolu oparcia. Dzięki przeplatającym się prostym i ukośnym liniom na nogach stołka oraz wyjątkowej tapicerce, CIRCLE doda każdemu pomieszczeniu odrobinę nowoczesnej elegancji.
Szerokość: 54 cm
Wysokość: 50 cm.

Napisz opinię

Zimmer + Rohde Circle Stool

Zimmer + Rohde Circle Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek