ZONAUNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ZONAUNO

Producent: ZonaUno

ZonaUno pozwala skutecznie rozwiązać wiele sytuacji, które są w trakcie budowy i renowacji Twojego otoczenia. ZonaUno jest szeroko stosowany w każdym środowisku mieszkalnym, publicznym lub komercyjnym. ZonaUno proponuje Ci przekształcenie Twojej przestrzeni, czyniąc ją niezwykle atrakcyjną, ale przede wszystkim imponującą.

Zapewniam, że wybór tej okolicy zwiększy postrzeganą wartość Twojego domu, biura, a może restauracji, sklepu lub hotelu, jak by to było jakie kiedykolwiek sobie wyobrażasz. Wiele z nich oferuje drzwi naścienne, ale nikt nie ma do Twojej dyspozycji fachowej aranżacji wnętrz, aby lepiej pomyśleć o swojej przestrzeni profesjonalnie.

Znajdziesz dom tej samej wielkości, co ten z drzwiami, które znamy, aby uczynić Twoją przestrzeń wyjątkową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek