ZILIO A&C

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ZILIO A&C

Producent: Zilio A&C

Zilio A & C to rodzinna firma, w której know-how jest przekazywane z ojca na syna i której pasja do produkcji krzeseł i dodatków meblowych ze szlachetnego drewna łączy tradycyjne rzemiosło z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i międzynarodowym etosem projektowym. Każdy element ujawnia swoje rzemieślnicze pochodzenie, tworząc elegancki kontrast z wkładem przemysłowym. Każdego roku zespół projektantów Zilio jest wzbogacany o nowe talenty, aby kontynuować i odnawiać stylowe credo tej historycznej firmy. Podstawowy i czysty design, użyte materiały oraz skrupulatna dbałość o szczegóły konstrukcyjne to znaki rozpoznawcze kolekcji Zilio A & C. Do codziennego użytku w domu lub w hotelarstwie, wynikiem jest gama mebli na zamówienie, nasyconych ponadczasowym stylem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek