ZIEHER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ZIEHER

Producent: Zieher

Marka ZIEHER oznacza innowacyjne wzornictwo, zarówno w części stołowej, jak i bufetowej. W tym przypadku główną grupą docelową są pięciogwiazdkowe hotele i najwyższej klasy restauracje, a także innowacyjna gastronomia, w której oddani profesjonalni szefowie kuchni kreują nowe trendy. Produkty wykonane z różnych materiałów, takich jak szkło, stal nierdzewna, lite drewno, porcelana itp. oraz połączenie materiałów dają początek wysokiej jakości, nowoczesnej zastawie stołowej i bufetom. Właśnie dlatego ZIEHER jest dobrze znany na całym świecie wśród odbiorców docelowych (podłogi wykonawcze, apartamenty i salony) jako nowoczesna firma, która ma siłę do tworzenia innowacyjnych produktów o atrakcyjnym, emocjonalnym designie według własnych pomysłów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek