ZANETTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ZANETTE

Producent: Zanette

Zanette została założona w 1962 roku jako firma skoncentrowana na jakości, ze strategicznie zlokalizowaną fabryką i sklepami pomiędzy prowincjami Pordenone i Treviso.

Od samego początku była silnie aktywna na rynku międzynarodowym, gdzie jakość włoskiego wzornictwa utrzymywała się szczególne znaczenie.

Filozofia Zanette opiera się na ciągłym pokrewieństwie z teraźniejszością, w celu gromadzenia gustów i życzeń zróżnicowanej i kosmopolitycznej bazy klientów.

Produkt Zanette jest zawsze w stanie przewidzieć i zinterpretować, zachowując spójność stylu i wszechstronność, intencja każdego wymagania domowego.

Kreatywny wkład projektantów można zobaczyć dzięki zwiewnemu odczuciu i miękkim tonom, które otaczają produkty, magicznie stworzone przez wysoko wykwalifikowane ręce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek