ZALF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów

ZALF

Producent: Zalf

Nowoczesne meble do domu: Zalf to firma Gruppo Euromobil z filozofią produkcji, która daje każdemu szansę na pokazanie osobistych wyborów i wyjątkowości. Atrakcyjny i surowy design podąża za współczesnym gustem i bierze udział w różnych momentach życia codziennego. Projekty te skierowane są do dzieci, młodzieży, singli, młodych par oraz do tych, którzy chcą żyć twórczo i swobodnie. Idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń i rysują każdy dzień i noc. Ta niezwykła wszechstronność wzornictwa jest wynikiem doskonałego wymieszania systemów. Wszystko do siebie pasuje w harmonii. Szeroki asortyment produktów ZALF uzupełnia biuro Sistema Pratico. To projekt skierowany do przestrzeni biurowej o bardzo nowoczesnym, innowacyjnym i młodym stylu, który jest w stanie wyrazić inny pogląd zawodowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek