ZAJC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ZAJC

Producent: Zajc

Wszystko zaczęło się ponad dwadzieścia lat temu w małym warsztacie rzemieślniczym w Poznaniu. Od samego początku ZAJC zajmował się produkcją mebli kuchennych. Dziś w firmie pracują trzy pokolenia właścicieli z pełnym zaangażowaniem. Choć wizytówką ZAJC są kuchnie na wymiar, marka produkuje również szafy, systemy garderoby, a nawet całe wnętrza zarówno rezydencji, jak i mieszkań. Ich kunszt zawdzięczamy doświadczonemu zespołowi specjalistów pracujących w poznańskiej centrali.

Meble na zamówienie to efekt indywidualnego podejścia do potrzeb każdego klienta. To, co najbardziej przykuwa uwagę, to precyzyjnie dopracowane detale. Wiele z nich jest wykonywanych ręcznie w sposób, którego nie mogą osiągnąć nawet najlepsze maszyny. Ostateczny model jest więc idealnie skrojony na miarę i dopasowany do aranżacji domu. Równie ważny jest fakt, że meble ZAJC zawierają elementy produkowane wyłącznie w Europie.

Firma zdobyła klientów jakością i pełną elastycznością w dostosowaniu kuchni do potrzeb klientów i wszelkiego rodzaju wnętrz, nawet o nietypowym charakterze. ZAJC oferuje również kompleksową obsługę klienta. Daje poczucie bezpieczeństwa, dbając o każdy etap pracy: od opracowania projektu, przez produkcję mebli, po transport, montaż i serwis.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek