YO2

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 871 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 871 elementów

YO2

Producent: YO2

Marka YO2 zawsze miała na celu wniesienie dodatkowej elegancji do naszego życia, dekorując nasze domy, biura, pokoje hotelowe i restauracje kultowymi i innowacyjnymi kreacjami, czyniąc Twoje otoczenie jeszcze piękniejszym, ekscytującym i inspirującym dzięki obszernemu zestawowi pomysłów i rozwiązań projektowych.Każda kolekcja to odrębna filozofia projektowania i inspiracja dla projektantów, architektów, projektantów i sklepów projektowych na całym świecie. Zakres projektowy polega na zaoferowaniu wielu propozycji projektowych zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym. Wszystkie produkty produkowane są głównie dla sektora projektów komercyjnych, posiadających najwyższe certyfikaty norm ciężkich zastosowań komercyjnych.

YO2 tworzy rzeźby żeliwne, tapety i dywaniki.

Jesteśmy szczęśliwi i dumni mogąc współpracować z głównymi biurami architektonicznymi, nieruchomościami firm, konstruktorów i projektantów na całym świecie. Produkty YO2 są dystrybuowane przez sieć doskonałych sklepów i agencji zorientowanych na projektowanie w większości krajów.

Nasz zespół kreatywny może dostosować lub dostosować dowolny produkt YO2 z naszej oferty, aby pasował do wymagań każdego projektu, ponieważ wszystkie nasze produkty są projektowane i produkowane głównie dla sektora projektów komercyjnych, posiadający najwyższe certyfikaty norm ciężkiego użytku komercyjnego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek