XS FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


XS FURNITURE

Producent: XS Furniture

XS Furniture Co. Limited jest wyspecjalizowanym producentem stelaży do łóżek, stołów i krzeseł do jadalni, stolików kawowych, tak jak my jako stojaki telewizyjne.

W ciągu kilku lat rozwoju staliśmy się już firmą w produkcji i sprzedaży.

Mamy dwóch profesjonalnych obszary produkcyjne, jedna przeznaczona jest na ramy łóżek, a druga na stół i krzesła, a my mamy silne zdolności produkcyjne i doskonałe systemy zarządzania.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi, najlepszym usługom, najbardziej przystępnym cenom i doskonałej ilości produktów, my eksportować nasze produkty do wielu krajów i regionów na całym świecie

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z różnymi detalistami, dystrybutorami i handlowcami w celu promowania naszych produktów na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu i poszukiwania współpracy dla obopólnych korzyści.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek