WOOW RUGS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WOOW RUGS

Producent: Woow Rugs

WOOW RUGS to nowa marka Inkiostro Bianco, nowe doświadczenie, które przenosi się z pionowych powierzchni tapet na wymiar poziomy: dywan.

WOOW RUGS to nowy sposób pojmowania dywanu. To nie jest zwykły dywanik. Ma cechy latającego dywanu: oferuje wciągające wrażenia, które można z nim zrobić.

Jest dopełnieniem, które poprzez kreatywność tworzy połączenia między zmysłami w prawdziwym kalejdoskopie emocji i to poza swoimi właściwościami technicznymi ma na celu wprowadzenie do życia ludzi wrażenia dobrego samopoczucia poprzez pomoc w uchwyceniu tych niuansów, które często wymykają się zmysłom. sposób na lepsze życie.

Produkty WOOW RUGS mają na celu stymulowanie dobrego samopoczucia i dobrego nastroju. Kreatywność to kluczowy element produktu, podstawowa cecha, która określa jego silną osobowość.

WOOW to nie wyimaginowana nazwa, to wykrzyknik, który należy do wielu osób. Zawsze, gdy coś lub ktoś robi na Tobie wrażenie i nie możesz znaleźć słów, aby opisać doznania, których doświadczasz wszystkimi zmysłami, jest to podkreślane w zależności od stopnia Twojej satysfakcji i zdumienia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek