WOODNOTES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów

WOODNOTES

Producent: Woodnotes

Woodnotes to fińska firma projektowa założona w 1987 roku przez projektantkę tekstyliów Ritvę Puotila i jej syna Mikko Puotila. Firma nadal jest własnością jej założycieli. Pierwotną koncepcją produktów Woodnotes było połączenie kreatywności artystycznej inspirowanej surową naturą Finlandii z zaawansowanymi technologiami kształtowania fińskich surowców: drewna i papieru.

Woodnotes jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje przędzę papierową w nowoczesny i funkcjonalny sposób. tekstylia. Ritva Puotila chciała wykorzystać przędzę papierową ze względu na jej właściwości – aby w pełni wykorzystać jej unikalne właściwości, a nie jako substytut innych materiałów.

Kolekcja Woodnotes, która przez lata rozszerzyła się z dywanów wykonanych z przędzy papierowej do wszechstronnych koncept, jest co roku poszerzany o nowe, odpowiednie i innowacyjne produkty.

Produkty Woodnotes są rozpoznawane na całym świecie ze względu na elegancki wygląd i najwyższą jakość. Firma eksportuje obecnie 70% swojej produkcji do ponad 40 krajów. Produkty Woodnotes są sprzedawane w ekskluzywnych sklepach zajmujących się projektowaniem wnętrz i wzornictwem. Produkty Woodnotes zdobyły wiele międzynarodowych nagród.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek