WISSMANN RAUMOBJEKTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WISSMANN RAUMOBJEKTE

Producent: Wissmann Raumobjekte

Wissmann raumobjekte to wschodząca firma specjalizująca się w wyjątkowych projektach mebli i akcesoriów mieszkaniowych.

Po obszernym i dokładnym przygotowaniu, które obejmowało zbudowanie ścisłej sieci dostaw i stworzenie kompletnej linii mebli, w 2004 roku powstała firma Wissmann raumobjekte.

Firma składa się z małego zespołu o różnych zadaniach (projektowanie, budowa+projektowanie, kontrola produkcji, marketing+sprzedaż).

Filozofia naszej firmy w skrócie:

1. Produkty o unikalnym charakterze sprzedaży.

2. Montaż i pakowanie każdego produktu w naszej siedzibie w Düsseldorfie / Niemcy (zapewnienie jakości).

Wzornictwo wszystkich mebli jest chronione prawem autorskim. Z roku na rok konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając nowe modele.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek