WISNIOWSKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WISNIOWSKI

Producent: Wisniowski

WIŚNIOWSKI posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a ciągłe doskonalenie umiejętności, produktów i linii technologicznych przekłada się na tworzenie produktów najwyższej jakości.

Jesteśmy zdeterminowani, aby realizować nasze pomysły i cele, którymi jest ciągły rozwój i lider rynku w branży drzwiowej i ogrodzeniowej.

Stawiamy na ciągły rozwój we wszystkich obszarach naszej działalności ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności społecznej.

Nasi pracownicy to ludzie z pasją, którzy tworzą solidność i siłę firmy.Opieramy się na doświadczeniu i optymalizacji procesów biznesowych. Naszą pracę traktujemy jako wyzwanie, które wymaga dużego zaangażowania i determinacji.

Nie boimy się wyzwań. Znamy rynek i wyznaczamy trendy. Każdy proces i zadanie jest dokładnie przemyślane i realizowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nasze produkty posiadają znak CE. Jego jakość potwierdzają aprobaty techniczne i certyfikaty zgodne z normami europejskimi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek