WIESNER-HAGER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 133 elementów

WIESNER-HAGER

Producent: Wiesner-Hager

Wiesner-Hager, założony jako stolarnia w 1849 roku, rozpoczął produkcję mebli do siedzenia w 1921 roku. W następnych latach Wiesner-Hager stał się znany ze swoich mebli w miejscach publicznych, takich jak teatr, restauracja, kina (np. siedzenia Gartenbaukino, Wiedeń ) i obszary domowe. Pod koniec lat 80. Wiesner-Hager zaczął koncentrować się na rozwiązaniach w zakresie mebli biurowych i kontraktowych. Dziś Wiesner-Hager ze swoją bogatą ofertą produktów we wszystkich dziedzinach architektury biurowej jest jednym z najbardziej renomowanych producentów w całej Europie. Wiesner-Hager z siedzibą główną w Altheim w Austrii wyznacza innowacyjne standardy w architekturze biurowej i oferuje pionierskie koncepcje pomieszczeń biurowych, koncentrując się na zwiększaniu wydajności i pomysłowych koncepcjach planowania. Dziś Wiesner-Hager rozwinął sieć sprzedaży, która bezpośrednio lub za pośrednictwem partnerów handlowych obejmuje wiele krajów europejskich. W Stanach Zjednoczonych, Japonii, Korei Południowej i Australii licencjobiorcy wprowadzają na rynek linie produktów Wiesner-Hager.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek