WICONA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WICONA

Producent: Wicona

WICONA powstała w 1948 roku jako oddział firmy Wieland Werke w Ulm. Wszystkie działania w obszarach badań, rozwoju, marketingu, sprzedaży i usług koordynowane są w centrali w Ulm. Rozwiązania na przyszłość są opracowywane i testowane w centrum technologicznym WICONA. Nowoczesne centrum logistyczne w Gerstungen gwarantuje terminową dostawę do klientów całej gamy profili, akcesoriów, okuć i urządzeń do obróbki. Połączona „od ściany do ściany” z centrum jest najnowocześniejszą malarnią proszkową do obróbki powierzchni profili WICONA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek