WELVET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WELVET

Producent: Welvet

W synergii z firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji aksamitów do mebli, Welvet wprowadza nową linię tkanin specjalnie zaprojektowaną dla Kontraktów Meblowych Hotelowych, Handlowych i Morskich.

Nasze produkty zostały poddane najbardziej rygorystycznym testom technicznym które umożliwiły certyfikację jako ognioodporność i IMO zgodnie z najbardziej rygorystycznymi światowymi standardami. Wszystko to ze szczególną dbałością o środowisko naturalne z wykorzystaniem materiałów i technologii produkcji, które gwarantują produkty ekologiczne. jest w stanie pomóc klientowi w opracowaniu aksamitu najbardziej odpowiedniego dla jego potrzeb z gwarancją jakości i zgodności z budżetem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek