WELD & CO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WELD & CO

Producent: Weld & Co

weld & co to meble i akcesoria do domu ze Wschodniej Westfalii, regionu Niemiec o bogatej tradycji meblarskiej. Każdy projekt opiera się na unikalnym pomyśle, który docenia wagę zarówno formy, jak i funkcji. Dzięki czystym liniom, język projektowania skupia się na tym, co najważniejsze. Materiały dobierane są nie tylko ze względu na ich praktyczność, ale także dlatego, że uzupełniają projekt. weld & co łączy rzemieślnicze rzemiosło z produkcją przemysłową, aby wytwarzać nasze produkty w regionie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek