WEISS-STERN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WEISS-STERN

Producent: Weiss-Stern

Weiss-Stern to młoda i dynamiczna firma specjalizująca się w dostawie kabin prysznicowych. Założona w 1997 roku w prowincji Treviso firma jest ukierunkowana na salony z wyposażeniem łazienek i sprzedawców detalicznych materiałów sanitarnych z udaną formułą: szeroką i niezwykle konkurencyjną gamę produktów, wyspecjalizowaną i niezawodną logistykę dostaw. Dziś Weiss-Stern to solidna rzeczywistość w branży armatury łazienkowej, której celem jest umocnienie swojej marki na włoskim i europejskim rynku kabin prysznicowych, baterii łazienkowych i akcesoriów.

Zaangażowanie firmy w ciągłe doskonalenie pomogło jej uzyskać UNI Certyfikat EN ISO 9001:2015 przyznany przez ICIM i IQNET. Nasze kabiny prysznicowe otrzymały znak CE, który gwarantuje zgodność naszych produktów z normami jakości i bezpieczeństwa ustanowionymi przez prawodawstwo UE.

Weiss-Stern dąży do zaspokojenia potrzeb naszych klientów i poprawy jakości życia naszych współpracowników zgodnie z następującymi zasadami postępowania: Legalność - działanie zgodnie z przepisami prawa, etyką zawodową i regulacjami wewnętrznymi, które stanowią instrument kontroli prewencyjnej. Prywatność - przestrzeganie zasad polityki prywatności i prawidłowe przetwarzanie danych osobowych. Uczciwa konkurencja – uczciwe postępowanie wobec interesariuszy zgodnie z zasadami uczciwości, sprawiedliwości, bezstronności i profesjonalizmu. Przejrzystość i uczciwość - rozpowszechnianie tylko pełnych, prawidłowych i jasnych informacji. Ochrona osobista - zaangażowana w tworzenie komfortowego środowiska pracy, w którym chronione jest zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, ponieważ firma uważa wartość dodaną swoich pracowników Weiss-Stern.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek