WE DO WOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WE DO WOOD

Producent: We Do Wood

We Do Wood to duńska firma produkująca designerskie meble w oparciu o wizję, że wybitny design i surowe zasady zrównoważonego rozwoju powinny iść w parze. We Do Wood zdecydowało się na projektowanie mebli z materiału bambusowego moso, ponieważ jest to jeden z najbardziej zrównoważonych zasobów naturalnych na świecie. I jest to jedyna roślina drzewiasta, która może nadążyć za tempem konsumpcji przez ludzi i wylesianiem. We Do Wood współpracujemy tylko z certyfikowanymi plantacjami. Gwarantuje to, że bambus jest uprawiany bez żadnych chemikaliów, pestycydów, herbicydów czy nawozów. Również przetwarzanie odbywa się bez użycia szkodliwych chemikaliów, a wszystkie kleje używane podczas przetwarzania i produkcji mają najniższą emisje formaldehydu w branży, przekraczając surową europejską normę E1 dotyczącą jakości powietrza w pomieszczeniach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek