WATERROWER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

WATERROWER

Producent: WaterRower

Innowacyjny sprzęt fitness z drewna

NOHrD & WaterRower - Design Made in Germany Firma WaterRower Ltd. jest obecna w Niemczech od 1994 roku. W 2005 roku w naszej centrali w Nordhorn w Dolnej Saksonii powstał zakład produkcyjny NOHrD - nowe centrum projektowania i produkcja wysokiej jakości sprzętu fitness z drewna. Etykieta NOHrD wytrwale reprezentuje wysoką jakość, wzornictwo i zrównoważony rozwój, z nieustannym naciskiem na wybór naturalnych i zarządzanych w sposób zrównoważony materiałów.

NOHrD Wooden Fitness Innovations

Nazwa NOHrD wywodzi się z lokalizacji naszej firmy: nasz dom znajduje się na północy Niemcy, gdzie „NOH” odnosi się do naszego hrabstwa Nordhorn, a „D” dla Deutschland, stąd: „Made in Germany”. Każdy element naszego drewnianego sprzętu do ćwiczeń jest wykonywany ręcznie w naszym zakładzie produkcyjnym. Połączenie klasycznego rzemiosła i precyzyjnej technologii maszyn zapewnia stałą jakość i stały postęp. Przywiązujemy dużą wagę do poszanowania naszego środowiska, całkowicie przetwarzając całą korę i drewno – nie ma odpadów. Pozostałości produkcyjne w naszym zakładzie są wykorzystywane do wytwarzania energii. Ponadto powierzchnię 2600 m2 naszej fabryki wykorzystujemy do produkcji własnej energii słonecznej, dzięki której możemy zasilać nasze maszyny z energooszczędnością.

Nasze drewno

W NOHrD produkujemy z litego drewna wyselekcjonowanego wyłącznie z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. USA i Niemcy. Tylko gwarantowana młoda i gładka twardziel będzie przetwarzana. Wysokiej jakości elementy drewniane są olejowane w celu ochrony przed zabrudzeniami i plamami. Drewno to naturalny surowiec, który może różnić się kolorem i konsystencją, co nadaje naszym produktom niepowtarzalny status. Lite drewno z czasem ciemnieje naturalnie. Dotyczy to w szczególności drewna czereśniowego.

Nasza Skóra

Wszystkie użyte skóry są oryginalne i ręcznie wykonane, pochodzące wyłącznie z Niemiec.

- garbowanie jest „Made in Germany”

- jest zgodne z ISO 9001 (znormalizowany system jakości

- wyłącznie garbowana roślinnie / zapach autentycznej skóry

- wyjątkowo wysoka tolerancja dla skóry (w przeciwieństwie do skóry chromowanej)

Nawet wysokiej jakości skóra naturalna może wykazywać niepożądane cechy naturalne. Nie ma skór bez skaz. Często stosuje się obróbkę powierzchni za pomocą poliuretanu lub akrylanów, które nadają skórze nienaturalny, syntetyczny wygląd. Nasza skóra garbowana roślinnie pozostaje w dużej mierze naturalna. Z czasem nieco ciemnieje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek