WATERPROOF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WATERPROOF

Producent: Waterproof

WATERPROOF to idealna pergola bioklimatyczna do zamieszkania, zacieniania i ochrony przestrzeni zewnętrznych: tarasów, patio, ogrodów, miejsc parkingowych. Uniwersalność konstrukcji listew osłony przeciwsłonecznej, którą można regulować pod kątem od 0 do 115 °, pozwala na jej całkowite zamknięcie, korzystając z wygodnego zacienienia i modułowe wpuszczanie światła słonecznego, przyjemnie oświetlając pomieszczenia poniżej z różnymi możliwościami nachylenia lameli. Regulowane listwy, gdy są zamknięte, chronią środowisko pod spodem przed deszczem, a także przed słońcem, oferując dodatkowe korzyści i komfort dla zadaszonych obszarów. Z drugiej strony otwarte listwy zapewniają przyjemną naturalną wentylację zacienionego obszaru, stale umożliwiając optymalną recyrkulację powietrza, a także modulację natężenia światła. kontekst, w którym jest wstawiony, z korzyścią w postaci jego pełnego uwydatnienia. Różne możliwe kombinacje i wszechstronność otwierania listew pozwalają na pełną swobodę twórczą w fazie projektowania.

Pergola bioklimatyczna WATERPROOF z wytłaczanego aluminium malowanego proszkowo jest dostępna w wersji wyspowej lub opartej o budynek, ale jest również możliwość tworzenia unikalnych, w pełni konfigurowalnych rozwiązań.

Dzięki zamknięciom obwodowym, Waterproof może być używany nawet podczas najzimniejszych miesięcy w roku. Wieczorem oświetlenie pod pergolą powierzono reflektorom LED włożonym w listwy. Wybór, który pozwala mieć światło, którego intensywność można modulować, aby stworzyć przyjemne otoczenie o każdej porze wieczoru. W połączeniu z systemami ogrzewania na podczerwień, dostępnymi na zamówienie, szklane zamknięcia gwarantują przestrzeni chronionej przez WATERPROOF doskonały komfort klimatyczny, dzięki czemu mogą być użytkowane przez cały rok.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek