WAREMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WAREMA

Producent: Warema

Warema to wiodący menedżer ds. światła słonecznego, oferujący 60-letnie doświadczenie i szeroki zakres wiedzy. Jako firma rodzinna z bogatą tradycją opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy indywidualne rozwiązania techniczne osłon przeciwsłonecznych, które są w stanie znacznie więcej niż tylko chronić przed ciepłem i odblaskami.

Oprócz pełnej gamy wewnętrznych i zewnętrznych systemów osłon przeciwsłonecznych i systemów sterowania, Warema z powodzeniem działa również na rynku w dziedzinie inżynierii tworzyw sztucznych i inżynierii mechanicznej. W kwietniu 2017 roku Caravita GmbH, wiodący specjalista w produkcji parasoli i żagli przeciwsłonecznych na zamówienie, stała się częścią Grupy Warema.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek