WAGNER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów

WAGNER

Producent: Wagner

Wagner to tradycyjna marka krzeseł, która stawia na dobro człowieka. Czynnik dobrego samopoczucia staje się dla nich widoczny, gdy design, ruch i zdrowie są w harmonii. Poprzez konsekwentne badania i rozwój stworzyli doskonały patent. Udowodnili, że można zdrowo siedzieć. Wszędzie tam, gdzie ludzie mają wysokie wymagania co do jakości codziennego życia – od nowoczesnego biura i luksusowego domu po wyrafinowaną gastronomię. Ich hasło brzmi: MOVE YOUR LIFE!

Ruch – centralna część naszego życia

W dzisiejszych czasach spędzamy aż 14 godzin w pozycji siedzącej. 50% wszystkich Niemców przynajmniej raz w roku cierpi na bóle pleców, 25% już cierpi chronicznie. Dla wielu oznacza to trwałe napięcie psychiczne. Najwyższym priorytetem dla Wagnera jest przeciwstawienie się temu i zwiększenie wydajności poprzez dbanie o dobro ludzi. Najważniejszym kryterium przy zakupie krzesła biurowego nie jest to, czy się porusza, ale jak się porusza!

Zrównoważony rozwój

Jako firma produkcyjna w Niemczech, WAGNER przywiązuje dużą wagę do przyjaznego dla środowiska korzystania z zasobów naturalnych i ochrony i konserwacja dla następnych pokoleń. Celem na najbliższe lata jest zakomunikowanie tego celu wszystkim uczestnikom w całym łańcuchu dostaw oraz ustanowienie środków na rzecz ochrony środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek