VIVES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VIVES

Producent: Vives

Vives Azulejos y Gres to firma zajmująca się produkcją wyrobów ceramicznych do podłóg, ścian, porcelany i elementów specjalnych, w celu stworzenia innowacyjnego i skutecznego produktu. Dzięki naszej Evolution, charakteryzującej się nieustanną troską o postęp i dążeniem do zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb rynku, tworzymy wysokiej jakości wyroby ceramiczne o modnym wzornictwie. Vives reprezentuje (wprowadza) firmę All in Ceramics z wielkimi wysiłkami w zakresie badań, rozwoju i innowacji, aby umożliwić nam oferowanie wysokiej jakości produktów ceramicznych o modnym wzornictwie. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom architektonicznym oraz stworzyć eleganckie, awangardowe i ekskluzywne wnętrza.

Dzięki temu nieustannemu wysiłkowi VIVES staje się firmą innowacyjną, stale dostosowującą się do nowych technologii, wyposażoną w najnowocześniejsze systemy produkcyjne. Vives angażuje się również w politykę ochrony środowiska poprzez EcoVives, popartą ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek