VIVARAISE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

VIVARAISE

Producent: Vivaraise

Poprzez swoje ponadczasowe kolekcje Vivaraise przyczynia się do stworzenia przyjemnego poczucia przytulności w łazience, sypialni i salonie. Szeroka paleta kolorów daje nieograniczone możliwości dopasowania do nastrojów i gustów. Dotyk materiałów i tekstur generuje bogate doznania, przenosząc Cię w zmysłową podróż w duchu nomadów. Różnorodność kolekcji ożywi Twoje wnętrze asortymentami, które można mieszać i dopasowywać, sezon po sezonie. Subtelna harmonia technik i rzemiosła tworzy spójność, która opowiada Twoją historię.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek