VIVA PORTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

VIVA PORTE

Producent: Viva Porte

Viva to firma o międzynarodowym powołaniu, silnie zakorzeniona w regionie Brianza, który zachował wartości i tradycję produkcji drewna i mebli. To ewolucja ponad stuletniego doświadczenia w świecie drzwi wewnętrznych oraz współpracy z prestiżowymi architektami i projektantami na całym świecie. Łącząc konkretną wiedzę techniczną z kulturą „know-how”, firma rozwinęła się i rozwinęła ważną sieć sprzedaży na świecie. Inspiracją dla firmy są drzwi o wysokiej osobliwości, odzwierciedlające potrzeby i gusta międzynarodowej publiczności, umożliwiające przewidywanie i interpretowanie światowych trendów z wysokim poziomem dostosowania i obsługi klienta. Produkcja jest ściśle wykonana w 100% Made In Italy, co jest zasadniczą cechą, która reprezentuje doskonałość rzemiosła połączoną z wysoką precyzją obróbki przemysłowej.

„Made in Italy” firmy Viva Porte.Produkty „Made in Italy” są rozpoznawane na całym świecie za swoją jakość, elegancja, ekskluzywność i piękno. Produkty Viva odzwierciedlają wszystkie te wartości, a każda inwestycja, jaką podejmują, jest kontynuacją wielowiekowej tradycji projektowania wnętrz i głębokiej znajomości materiałów, wykonania i badań estetycznych. Drzwi charakteryzują się techniczną finezją i starannie dobranymi materiałami. Każdy etap procesu produkcyjnego jest wykonywany z najwyższą starannością, aż do końcowej, surowej kontroli jakości, która zapewnia maksymalną wydajność przez lata. Nieustanne dążenie do osiągnięcia doskonałości w każdym szczególe produktu, niezależnie od tego, czy jest on widoczny, czy osadzony w nim. Każdy aspekt drzwi Viva jest traktowany z umiejętnością, którą może zaoferować tylko tradycja i doświadczenie.

Viva Porte: ponadczasowy designDrzwi Viva zawsze charakteryzowały się ponadczasowym wzornictwem i dbałością o szczegóły. Postrzegane jako element meblowy, drzwi pełnią funkcję prawdziwego mebla, który doskonale komponuje się z lokalizacją, wykonany na zamówienie i z indywidualnymi wykończeniami. Viva prowadzi ciągłe badania w zakresie wzornictwa i technologii, aby stworzyć drzwi, które mogą być doskonałe. Badania estetyczne są ciągłe, gwarantując dokładną tożsamość każdemu wyprodukowanemu drzwiowi. Dzięki tej filozofii Viva jest w stanie sprostać wymaganiom globalnego rynku i zarządzać dużymi projektami w segmencie detalicznym i kontraktowym.

Rozwiązania techniczne są wynikiem ciągłych badań technologicznych, aby oferować niezawodność i wysoką wydajność w czasie. Połączenie wysokiej jakości inżynierii produktu z jakością materiałów zapewnia realizację innowacyjnych rozwiązań. Grubość 58 mm w modelach V0, V1, V3 i Como jest o 40% wyższa niż zwykła grubość drzwi. Większa grubość wskazuje na solidność, stabilność i solidność w czasie. Wręg z trzech stron zapobiega przenikaniu światła i zwiększa izolację akustyczną. Regulowane, niewidoczne zawiasy i zamek magnetyczny bez widocznych śrub to dbałość o każdy szczegół. Każda obróbka wykonywana jest z maksymalną starannością, a produkt końcowy poddawany jest surowej kontroli jakości, aby zapewnić wysoką wydajność.

V0 to drzwi o czystych i niezbędnych liniach, które można zintegrować ze ścianą dzięki niewidocznej aluminiowej ramie. Wyjątkowe drzwi charakteryzujące się panelem o grubości 58 mm, z niewidocznymi zawiasami i zamkiem magnetycznym.

Lekkość i jasność szkła charakteryzują drzwi Como, opracowane na tej samej niewidocznej aluminiowej ramie. Szkło nachodzi na aluminiową ramę z fascynującym efektem. Dzięki licznym wykończeniom można je dopasować do wielu stylów.

V3 to nowy model drzwi, który nie wymaga specjalnych predyspozycji na budowie. Drzwi mają charakterystyczne cechy Viva, ale charakteryzują się ościeżnicą, którą można zamontować na wykończonej ścianie, rewolucjonizując w ten sposób koncepcję drzwi bez ościeżnicy i ościeżnicy. Kolekcja Viva oferuje również szeroką gamę drzwi przesuwnych, w tym systemy przesuwne ze szkła Como, Bellagio i Cernobbio, systemy ścianek działowych, które są instalowane na tym samym torze, zapewniając dużą płynność wyboru klienta. Dzięki przezroczystości i jasności szkła są w stanie zagwarantować estetyczną ciągłość pomiędzy środowiskami, a efekty światła czynią każde miejsce wyjątkowym.

VTheca to innowacyjny system otworów zlicowanych ze ścianą. Jest to produkt składający się z pojemnika łatwo wsuwanego w ścianę oraz panelu idealnie licującego się ze ścianą. VTheca można dostosować do każdego rozwiązania estetycznego, ponieważ posiada wiele wykończeń, od paneli malowanych jak ściana, tworzących efekt znikania panelu w ścianie, po piękne szklane panele. Możliwość montażu paneli z klapą lub otworem na zawiasach pozwala VTheca wkomponować się w każde pomieszczenie, tworząc przestrzeń nawet tam, gdzie jej nie ma.

Rozwój Viva Projects Dział kontraktów Viva współpracuje z architektami, projektantami, firmami budowlanymi i deweloperami na całym świecie. świat. Celem jest oferowanie dedykowanych rozwiązań poprzez indywidualne zarządzanie projektem i produkcją, w połączeniu z kompletną usługą opracowania technicznego i zdefiniowaniem detali, tak aby spełnić wszelkie potrzeby projektowe, funkcjonalne i estetyczne.

Jakość i środowiskoPoszanowanie terytorium to podstawowa koncepcja filozofii Viva, podejścia biznesowego, w którym każdy projekt, materiał i drzwi łączą w sobie innowacje technologiczne i dbałość o zasoby. Stałe zaangażowanie w dobór surowców, dostawców i optymalizację zasobów naturalnych ma na celu zachowanie i poprawę warunków środowiskowych dla przyszłych pokoleń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek