VITREALSPECCHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

VITREALSPECCHI

Producent: Vitrealspecchi

Firma Italina Vitrealspecchi specjalizuje się w szkle satynowym i wyrobach ze szkła płaskiego chemicznie trawionego. Wiele produktów z katalogu firmy jest sprzedawanych pod marką Madras®, która została zarejestrowana po raz pierwszy w 1965 roku. Długie i unikalne doświadczenie w branży pozwala firmie Vitrealspecchi przekształcać szkło float – monolityczne, laminowane, srebrzone lub lakierowane – w szlachetne materiały o specjalnych właściwościach doceniony przez Architektów i Projektantów. Wysoki prestiż tych produktów wynika nie tylko z wyjątkowej jakości surowców, ale także z kreatywnych i przemysłowych procesów oraz produkcji we Włoszech, w pełnej zgodności z europejskimi przepisami ochrony środowiska.

Katalog Vitrealspecchi zawiera zarówno elementy dekoracyjne, jak i funkcjonalne. produkty, takie jak antypoślizgowe podłogi i schody, szklane drzwi i parawany prysznicowe czy wykończenia mebli i boseries, żeby wymienić tylko kilka. Przy tak szerokim zakresie zastosowań, od budownictwa (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz) po wyposażenie, katalog oferuje rozwiązania do bardzo różnych zastosowań, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i publicznych, obiektach handlowych, biurach, hotelach i SPA.

Vitrealspecchi - a krótka historia firmy

Vitrealspecchi została założona w 1939 roku przez rodzinę z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki szkła przemysłowego, działającą w tej branży od początku XX wieku. Kiedy po raz pierwszy zdecydowano się skoncentrować na lustrach (stąd właściwa nazwa firmy), firma jako jedna z pierwszych we Włoszech zainstalowała zautomatyzowaną linię produkcyjną do wielkoformatowych luster szklanych. Później, w połowie lat sześćdziesiątych, Vitrealspecchi zaczął koncentrować się na starożytnej technice obróbki szkła. Doprowadziło to do opatentowania pierwszego procesu satynowania i trawienia szkła float na skalę przemysłową i zapoczątkowało powstanie marki Madras®.

Dziś Vitrealspecchi jest producentem o międzynarodowej renomie. I to nie tylko ze względu na jego wyłączne miejsce w historii trawionego, satynowanego szkła. Przede wszystkim ze względu na ogromny postęp dokonany na poziomie praktycznym, który umożliwił oferowanie specjalnych, ekskluzywnych wykończeń i rodzajów produktów do najróżniejszych zastosowań, od konstrukcji po drzwi i okna oraz wyposażenie.

Procesy chemiczne i środowisko odpowiedzialność

Chemiczne trawienie szkła odbywa się przy użyciu substancji, które, jeśli nie są odpowiednio traktowane, muszą być uznane za zanieczyszczenia. W celu ochrony środowiska w przeszłości przyjęto surowe wytyczne, zarówno zgodnie z prawem włoskim, jak i europejskim, zgodnie z którymi mierzone i oceniane są ścieki i emisje gazowe powstałe w wyniku tych procesów chemicznych.

Z 50-letnim doświadczeniem w w terenie i w ścisłej współpracy z ośrodkami analitycznymi i badawczymi, Vitrealspecchi jest synonimem unikalnego know-how w zakresie obsługi i obróbki pozostałości płynnych i gazowych oraz posiada najnowocześniejsze systemy do specjalnego czyszczenia. Dlatego firma w pełni przestrzega wszystkich europejskich przepisów dotyczących ochrony środowiska.

Jedyne właściwe postępowanie z tą szczególną odpowiedzialnością nieuchronnie prowadzi do wyższych kosztów procesów czyszczenia. Jednak zarówno jakość, jak i zrównoważony rozwój ekologiczny produktu końcowego są warte tych dodatkowych wysiłków w dowolnym momencie i nie są niedoceniane przez konsumentów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek