VITRA BATHROOMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 72 z 135 elementów
Pokazuje 49 - 72 z 135 elementów

VITRA BATHROOMS

Producent: VitrA Bathrooms

VitrA to jedyna marka na światowych rynkach oferująca każdy element łazienki. Wykorzystując inteligencję projektową do całościowej koncepcji łazienki, tworzy inspirujące łazienki w szerokiej gamie możliwości, dopracowanych w najmniejszym szczególe. Z 13 zakładów produkcyjnych w Turcji, Niemczech, Francji i Rosji VitrA dostarcza każdego roku miliony sztuk ceramiki sanitarnej do ponad 75 krajów na pięciu kontynentach, wraz z dopasowanymi seriami mebli łazienkowych, wanien, baterii i akcesoriów. Produkty z płytek VitrA obejmują szeroką gamę stylów opracowanych dla wszystkich rodzajów powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, od kuchni i salonu po baseny i tarasy, coraz bardziej rozszerzając zasięg VitrA poza granice łazienki.

Historia VitrA

It wszystko zaczęło się od małego warsztatu w dzielnicy Kartal w Stambule. Był rok 1942 i ośmioosobowy zespół pracował niestrudzenie, aby zaopatrzyć kraj w różnorodne wyroby ceramiczne, których nie można było importować do Turcji podczas II wojny światowej

Fabryka Ceramiki Dr Nejat Eczacıbaşı, jak wówczas nazywano , był prekursorem VitrA. Po wojnie ożywieniu gospodarczemu towarzyszył boom budowlany, co oznaczało wzrost zapotrzebowania na ceramikę sanitarną, a prym wiodła fabryka Kartal. W 1958 roku firma otworzyła swój pierwszy nowoczesny zakład produkcyjny poświęcony ceramicznym urządzeniom sanitarnym, w odpowiedzi na rosnący popyt na ten materiał, ponieważ marmur stracił swoją popularność. Do roku 1966 za nazwę marki przyjęto VitrA, skrót od zeszklenia (żeby stworzyć coś na wzór twardości i polerowania szkła) lub wyrobów zeszklonych – ceramiki.

W celu urozmaicenia działalności w 1979 roku otwarto zakład produkcji baterii – strategiczna oferta oferowania komplementarnych produktów łazienkowych obok ceramiki sanitarnej. VitrA, będąca wówczas niekwestionowanym liderem na rynku tureckim, w 1983 r. wprowadziła markę na rynek międzynarodowy. Dziś VitrA jest uważana za wiodącego światowego dostawcę pełnej gamy elementów łazienkowych.

VitrA dostarcza rocznie miliony sztuk ceramiki sanitarnej. Pięćdziesiąt procent produkcji marki jest sprzedawane za granicą poprzez potężną sieć dystrybucji, która obejmuje ponad 150 salonów i 2000 punktów sprzedaży, w największych miastach w ponad 75 krajach na pięciu kontynentach.

Wiele rzeczy zmieniło się od początku 1942 roku, ale VitrA przyciąga na jego dumnym dziedzictwie tworzenia nowoczesnych łazienek i płytek o ponadczasowym wyglądzie i przystępnym luksusie.

Wzornictwo: rdzeń marki VitrA

Wzornictwo jest rdzeniem marki VitrA. Aby zademonstrować swoje zaangażowanie w innowacje i wprowadzenie tysiącleci tureckiej ceramiki i kultury kąpielowej w XXI wiek, VitrA zbudowała stajnię projektantów, którzy pomagają identyfikować nowe kierunki w projektowaniu łazienek i płytek. Jednak zamiast tworzyć ulotne chwile kreatywności, VitrA interesuje się długowiecznością współpracy, pielęgnując te relacje w czasie. Dzięki takiemu podejściu firma VitrA jest znana na całym świecie dzięki wyrafinowanej estetyce oraz dopracowanym pomysłom i koncepcjom, które przez lata przyniosły marce jedne z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek