VISMARAVETRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów

VISMARAVETRO

Producent: Vismaravetro

Firma Vetreria Elia Vismara została założona w 1947 roku, choć wiele lat wcześniej – w 1907 roku – Giuseppe Vismara rozpoczął swoją działalność w zakresie sprzedaży luster i szkła płaskiego. Pierwotna włoska firma była organizacją przemysłową i do dziś jest tak wyjątkowa i wyjątkowa jak kabiny prysznicowe Vismaravetro.

Umiejętności manualne i industrializacja, technologia i badania, projektowanie i komunikacja: wszystkie te cechy zostały oparte na solidnych strategiach i specjalizacji produkcji teraz w trzeciej generacji.Od początku

Vismaravetro produkuje wyłącznie kabiny prysznicowe Made in Italy: wszystkie etapy od projektu do wysyłki odbywają się w zakładach produkcyjnych w Giussano i Verano Brianza (32 000 metrów kwadratowych w prowincji Monza Brianza) zgodnie z z precyzyjnymi kryteriami projektowymi i technologicznymi.

Dziś Vismaravetro jest liderem w zintegrowanej produkcji kabin prysznicowych ze szkła hartowanego, oferując standardowe produkty, które są zarówno elastyczne, jak i dostosowane do indywidualnych potrzeb. , które są zawsze produkowane zgodnie ze standardami, niezależnie od tego, czy są wytwarzane ręcznie, czy przemysłowo. Firma kontynuuje ścieżkę skoncentrowaną na jakości i innowacyjności, podążając za unikalnymi na świecie modelami kreatywnymi, tymi samymi, które były w stanie przekazać ideę produktów „Made in Italy” jako czegoś nieporównywalnego i ekskluzywnego. Trzy pokolenia prowadzą firmę na przestrzeni lat do dnia dzisiejszego: w międzyczasie zmieniło się środowisko łazienkowe, a Vismaravetro nadal rozwija innowacyjne projekty i tworzy (w swoich dwóch zaawansowanych technologicznie zakładach produkcyjnych) produkty i systemy wysokiej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek