VIRAG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VIRAG

Producent: Virag

VIRAG znajduje się w sercu Lombardii, Cernusco sul Naviglio na północy Mediolanu.

Firma oferuje rozwiązania poprzeczne w świecie podłóg, zapewniając najlepszą technologię w produkcji laminatów, PCV, LVT, drewna, odpowiednich do najwyższe międzynarodowe standardy.

Kilka milionów metrów kwadratowych sprzedanych we Włoszech i za granicą to wizytówka firmy, która uczyniła z innowacji i badań główny cel do osiągnięcia, zawsze przewidując potrzeby stosowania najlepszego designu dla świata, który codziennie chodzimy i musimy tworzyć wizję ciepłego i wygodnego otoczenia.

Nasze produkty podłogowe zostały stworzone i rozwijane na całym świecie, aby zapewnić unikalne projekty, które mogą trwać w czasie i gwarantować najwyższe wymagane certyfikaty.

Nic nie można osiągnąć bez posiadania autentycznych cech i nic nie może być bezpieczne bez posiadania wszystkiego, co jest nieporównywalne, ale naprawdę wierzymy, że oferowanie najwyższych standardów usług jest najbardziej satysfakcjonującą postawą e aby pokazać naszym licznym partnerom, że jest to jedyny sposób na pozostanie w czasie, kim jesteśmy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek