VIMEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VIMEC

Producent: Vimec

Vimec zapewnia odpowiedź na wszystkie wymagania dotyczące mobilności w domu i w miejscach publicznych.

Vimec od 1980 roku projektuje i buduje windy schodowe, krzesełkowe, schodołazy i windy w celu eliminacji barier architektonicznych, poprawiając dostęp do budynków prywatnych i publicznych oraz zapewniając mobilność, komfort w domu i dobre samopoczucie dla wszystkich, którzy muszą poruszać się po domu bez wysiłku i łatwo.

Vimec jest dziś liderem na włoskim rynku dzięki szerokiemu asortymentowi produktów i osiągnął solidną reputację na rynku międzynarodowym z oddziałami handlowymi w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii i Polsce, oprócz utrzymywania obecności w Australii, Nowej Zelandii, RPA, Ameryce Łacińskiej i Chinach.

Mocami, na których opiera się ciągły rozwój firmy, są jej zaangażowanie w inwestycje w innowacjach, badaniach i bezpieczeństwie, zarówno w odniesieniu do produktów, jak i wewnętrznych procesów produkcyjnych.

Dzięki ponad 200 zatrudnieniu i sieci c konsultantów, zawsze gotowych do udzielania porad eksperckich potencjalnym klientom, a także sieci usług kapilarnych we Włoszech oraz w kilku innych krajach europejskich i pozaeuropejskich, VIMEC jest w stanie zbudować systemy dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Vimec's zakład produkcyjny znajduje się na terenie o powierzchni ponad 35 000 metrów kwadratowych, z czego 20 000 metrów kwadratowych zajmują centra operacyjne i zakłady produkcyjne.

WARTOŚĆ ROZWIĄZANIA VIMEC

Wszystkie nasze produkty są w pełni zgodne z dyrektywami europejskimi, dzięki czemu znak CE.

W celu zagwarantowania zgodności firma VIMEC dobrowolnie uzyskała certyfikat zgodności wszystkich swoich produktów przez jednostki notyfikowane (TUV i IMQ).

Zobowiązanie do jakości potwierdza fakt, że Vimec – pierwsza firma w branży we Włoszech – uzyskał certyfikat Systemu Jakości UNI EN ISO 9001 od DNV (Det Norske Veritas), następnie odnawiany zgodnie z Vision 2000.

WARTOŚĆ DLA PARTNERÓW Z USŁUGĄ PSP

PSP stoi for Partner Support Program: ekskluzywna usługa firmy Vimec dla partnerów, która zapewnia im dostęp do szeregu spersonalizowanych narzędzi do rozwoju ich działalności oraz zapewnia użytkownikom końcowym oferowanie niezmiennie doskonałego poziomu usług.

Program PSP obejmuje: szkolenia stacjonarne i praktyczne dla personelu handlowego i technicznego

badania i pomoc we wdrażaniu właściwych strategii rynkowych

wsparcie organizacji seminariów (np. skierowanych do architektów, pracowni projektowych technicznych itp.) oraz udział w wystawach branżowych.

Ścisła współpraca z naszymi partnerami oznacza, że Vimec może liczyć na ciągłą poprawę poziomu świadomości różnych rynków, a tym samym zapewnia bardziej dostosowaną odpowiedź do wymagań klientów we wszystkich obszarach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek