VILLEROY & BOCH FLIESEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

VILLEROY & BOCH FLIESEN

Producent: Villeroy & Boch Fliesen

Villeroy & Boch Fliesen jest znany jako jeden z głównych producentów płytek wysokiej jakości i ma wspólne korzenie z Villeroy & Boch, historyczną marką w branży ceramicznej. Od momentu powstania w sercu Europy firma Villeroy & Boch rozwijała się, stając się jedną z wiodących firm na międzynarodowym rynku produktów sanitarnych i może polegać na długiej tradycji, która wpłynęła na kulturę łazienek. Długa historia firmy, która sięga ponad dwóch wieków wstecz, jest pełna osiągnięć i jest dowodem pomyślnego rozwoju firmy i marki Villeroy & Boch Fliesen w obliczu ciągle zmieniających się potrzeb swoich klientów. Mocno zakorzeniona w kulturze europejskiej firma wykorzystuje swoje stuletnie know-how, aby jak najlepiej interpretować aktualne trendy i innowacje wprowadzane dzięki postępowi technologicznemu. To właśnie w tym podwójnym wymiarze, łączącym tradycję i innowacyjność, firma Villeroy & Boch Fliesen zajmuje wiodącą pozycję na rynku i opracowuje rozwiązania projektowe, które dodają wartości do przestrzeni wszelkiego rodzaju i wielkości.

Podłogi i wykładziny Villeroy & Boch FliesenVilleroy & Boch Fliesen używa ceramiki jako środka wyrazu dla podłóg i wykładzin, nie tracąc przy tym swojego funkcjonalnego wymiaru. Pionierski dowcip i wizjonerskie idee to dwa aspekty filozofii firmy, które dziś, podobnie jak w przeszłości, pozwalają firmie Villeroy & Boch Fliesen zająć znaczącą rolę w branży ceramicznej. Odpowiedzialność społeczna przenika firmę na wszystkich poziomach, od wierzchołków po najbardziej operacyjne role. Oferta firmy Villeroy & Boch Fliesen skierowana jest do odbiorców, którzy chcą wzbogacić przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną o elementy wystroju łączące wyrafinowanie i użyteczność. Kolekcja wykładzin i podłóg z gresu porcelanowego o ponadczasowej elegancji jest szeroka i zróżnicowana. Przykładem jest Stateroom, podłoga i wykładzina z gresu porcelanowego z efektem metalicznym, idealna do wnętrz. Wśród produktów Villeroy & Boch Fliesen ekskluzywny efekt marmuru Marmochic jest dostępny zarówno w przypadku podłóg (60 x 60 cm, 60 x 120 cm), jak i okładzin (30 x 60 cm, 30 x 90 cm, 40 x 120 cm) z porcelany kamionka z efektem marmuru, odpowiednia również do kontekstów sterylnych. Ponadto jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych Essential White, Deep Pearl i Dark Illusion, aby jak najlepiej dopasować się do każdego rodzaju środowiska i wymagań. Z kolei X-Plane to porcelanowa posadzka gresowa z efektem betonu, która może być stosowana jako podłoga wewnętrzna i zewnętrzna, w formacie kwadratowym 60 x 60 i różnych niuansach.

wzornictwo przemysłoweAlta to koncepcja płytek do wszystkich pomieszczeń w domu. Alta uosabia idealną symbiozę prostego naturalnego efektu i wyrafinowanego designu. Zasada, na której opiera się Alta, wyraża poprzez swoje wielorakie warianty ideę dobroczynnego spokoju i wielowarstwowej kreatywności. Kolorystyka gresu porcelanowego inspirowana jest naturą, a szczególny akcent nadaje delikatny kwarcyt miki. Wybór Alta do domowego środowiska oznacza zanurzenie się w naturalnej atmosferze i niepowtarzalnym stylu. Poza autentycznymi i naturalnymi niuansami podłogi, tym, co uwydatnia przestrzeń dzięki stonowanym liniom, są zwłaszcza płytki, które są w stanie uwydatnić projekt miękkimi, metalizowanymi powierzchniami szkliwionymi. Rocky.Art to płytka wykończona białą pastą, której elegancja kryje się w ekskluzywnej szklanej pokryciu. Z połączenia estetycznej siły naturalnego kamienia i betonu powstała płytka o niezwykłej wszechstronności, dostępna w szerokiej gamie kolorów, dekorów i formatów w postaci białej pasty i gresu porcelanowego vilbostone. Estetyczna wartość naturalnego kamienia i czysty wygląd betonu łączą się w Rock.Art, tworząc symbiozę stylu, dokładny wyraz tej sztuki, który jest w stanie rzucić stonowane piękno na dom. Ombra reprezentuje wyrafinowaną serię wzorniczą, której srebrny kolor zapewnia wspaniały blask. Ombra zawiera dwa efekty optyczne w jednym projekcie, dzięki czemu graficzny motyw kwiatowy jest mniej lub bardziej widoczny w zależności od kąta obserwacji i dostępnego światła. Seria płytek Ombra, idealna do podkreślenia przestrzeni takiej jak łazienka, nadaje spokój otoczeniu. Z drugiej strony Falconar to powierzchnia naśladująca beton i poprzecinana wyrafinowaną naturalną strukturą siatki, która jest prawdziwym mariażem architektury przemysłowej ze współczesnym designem. Falconar to seria płytek stworzona z myślą o środowiskach miejskich, która przypomina postęp w domowych murach. Jego industrialny charakter i niepowtarzalna estetyka z efektem postarzenia, daje szerokie możliwości aranżowania nowoczesnej i przytulnej przestrzeni. Design płytek dekoracyjnych charakteryzuje się prostymi, stonowanymi i wyrafinowanymi geometrycznymi kształtami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek