VILLEROY & BOCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 319 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 319 elementów

VILLEROY & BOCH

Producent: Villeroy & Boch

Villeroy & Boch, synonim eleganckiego i wyrafinowanego stylu życia, od wieków działa w branży łazienkowej, specjalizując się w ceramice. Dzięki dwóm działom, Bathroom&Wellness i Tableware, Villeroy & Boch jest obecny w 125 krajach z 14 fabrykami w Europie, Meksyku i Tajlandii. Z biegiem lat firma umocniła swoją pozycję na rynku europejskim, jednocześnie rozwijając się na arenie międzynarodowej, zwłaszcza w nowych obszarach wzrostu, takich jak Azja - zwłaszcza Chiny - Bliski Wschód i Rosja. Spółka akcyjna od 1987 roku i notowana na giełdzie od 1990 roku, Villeroy & Boch zatrudnia obecnie około 7300 pracowników. W zakresie odpowiedzialności za środowisko firma Villeroy & Boch dąży do połączenia ekologii i ekonomii. Firma koncentruje się na poprawie zużycia energii, promowaniu efektywnego wykorzystania surowców, optymalizacji procesów produkcyjnych oraz ograniczaniu uwalniania do atmosfery zanieczyszczeń, takich jak CO2 i inne gazy. Zaangażowanie w ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo i higienę pracy są głęboko zakorzenione w credo kierownictwa firmy

ceramika Villeroy & BochSukces Villeroy & Boch wynika przede wszystkim z kultury innowacyjności firmy. Ta integralna część prawie 270-letniej historii pozwoliła marce nieustannie odkrywać siebie na nowo. Niezależnie od celu — optymalizacji materiałów ceramicznych, funkcjonalności, projektu produktu lub procesów produkcyjnych — firma Villeroy & Boch opiera się na ugruntowanych osiągnięciach, aby wyznaczać nowe standardy. Efektem końcowym są estetyczne produkty, które są zarówno praktyczne i trwałe, jak i piękne. Firma Villeroy & Boch wyznacza nowe standardy higieny dzięki DirectFlush, innowacyjnej technice spłukiwania, która czyści wnętrze muszli klozetowej bez rozpryskiwania i przy zmniejszonym zużyciu wody. DirectFlush spełnia rygorystyczne wymagania sanitarne szpitali, zatłoczonych budynków użyteczności publicznej i domów prywatnych. Villeroy & Boch eksperymentuje również z nowymi materiałami. Połączenie akrylu i naturalnego kwarcu Quaryl został opracowany wyłącznie do produkcji najwyższej klasy armatury łazienkowej i brodzików prysznicowych. Dzięki temu materiałowi firma Villeroy & Boch oferuje szeroką gamę produktów, które emanują wspaniałym połyskiem, a powierzchnia pozbawiona porów gwarantuje doskonałe właściwości antypoślizgowe. CeramicPlus jest łatwy w czyszczeniu dzięki unikalnemu procesowi wykańczania, który umożliwia bezproblemowe usuwanie osadów wapiennych. Urządzenia sanitarne CeramicPlus są przyjazne dla środowiska, błyszczące i trwałe.

Villeroy & Boch: armatura sanitarna i łazienkowa, zastawa stołowa i płytki ścienne Firma Villeroy & Boch rozpoczęła masową produkcję ceramiki sanitarnej w XIX wieku dzięki wprowadzeniu bieżącej wody i powstającej kultura higieny domowej i kąpieli. W czasie wojen światowych każda fabryka była prowadzona niezależnie. Po II wojnie światowej firma wróciła na swoje miejsce i skupiła się na działach ceramicznych i łazienkowych. Jakość produktów oferowanych przez oddziały firmy - Łazienka, Płytki, Stolik - jest bezkonkurencyjna. Zastawa stołowa Villeroy&Boch została nawet wybrana przez Watykan do użytku przez wielu papieży. W latach 70. firma rozszerzyła się na Japonię i Stany Zjednoczone. Łazienka nabrała wówczas w domu ogromnego znaczenia. W rezultacie firma Villeroy & Boch zaczęła przekształcać go w miejsce relaksu, prawdziwą oazę indywidualnego samopoczucia. Produkcja została rozszerzona o umywalki, WC, wanny, prysznice, wanny z hydromasażem, sauny i meble, aby uzyskać kompletną, zindywidualizowaną przestrzeń z gwarancją doskonałości Villeroy & Boch. Firma współpracowała z największymi markami w dziedzinie projektowania i mody, opracowując kolekcje, które zaspokoją wszystkie gusta – od nowoczesnych, przez klasyczne, po country, charakteryzujące się ponadczasową elegancją. Koncepcja „The House of Villeroy & Boch” dostarcza wskazówek i nowych bodźców estetycznych, które podtrzymują konsumentów w podejmowaniu decyzji zakupowych, z realistycznymi prezentacjami produktów, które pomagają klientom wybrać najlepsze produkty, które odpowiadają ich potrzebom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek