VIGHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VIGHI

Producent: Vighi

Vighi Porte Blindate została założona w latach siedemdziesiątych przez Giorgio Vighi i od tego czasu rozwija i wzmacnia swoją strukturę produkcyjną. Po śmierci założyciela firma w 2012 roku została przejęta przez nowego właściciela i zmieniła nazwę na VIGHI SECURITY DOORS SPA. Podstawowa wartość firmy pozostała niezmienna: produkcja drzwi antywłamaniowych o wysokich parametrach użytkowych i jakości, integrujących najlepsze cechy przemysłu wraz ze starannym wykonaniem i dbałością o szczegóły.

VIGHI Security Doors produkuje drzwi antywłamaniowe wejściowe, drzwi antywłamaniowe przeciwpożarowe, do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, posiadające atest antywłamaniowy klasy 3, 4 i 5, zapewniające doskonałą skuteczność w zakresie izolacyjności akustycznej, przenikania ciepła i odporności na warunki atmosferyczne.

Technologia, badania, ciągłe innowacje i stosowanie wysokiej jakości materiałów , to znaki rozpoznawcze Spółki, które na co dzień przybierają formę bezpieczeństwa, designu, komfortu, niezawodności oraz elastyczności rozmiarów i dostosowań w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb klienta.

Aby osiągnąć te cele, Spółka utworzyła wewnętrzne oddziały wyspecjalizowane w produkcji specyficznych elementów mechanicznych drzwi, na drzwiach elektronicznych, a także dział stolarski, w którym zręczne ręce rzemieślników są w stanie stworzyć lub odnowić każdy rodzaj drewnianego panelu.

VIGHI był jednym z pierwszych producentów drzwi, który zastosował wkładka z profilem euro i własnym innowacyjnym projektem wkładka i zamek sprawdziły się.

Firma posiada certyfikaty UNI EN ISO 9001:2015 i CE oraz wszystkie specyficzne certyfikaty produktów.

Vighi Security Doors jest obecny na rynku krajowym i międzynarodowym.

Na rynku lokalnym działa sieć wyselekcjonowanych i wykwalifikowanych dealerów.

W zakresie eksportu sieć dystrybucji działa na terenie strefy euro, Europy Wschodniej, Afryka Północna, Rosja i Chiny.

Vighi Art & Design

W 2015 roku firma Vighi stworzyła markę Vighi Art & Design, aby promować badania estetyczne i projekt Made in Italy. W tym programie badawczym biznesknow-how jest dzielony z projektantami, architektami, artystami, dając im możliwość przeniesienia na drzwi Vighi innowacyjnych kreatywnych rozwiązań.

Do tej pory zostały opracowane dwie linie wzornicze i niekonwencjonalne panele osłonowe: Kolekcja kreatywna Claudia Meraviglia i kolekcja Ventesimosecolo.

W 2016 roku „Kolekcja kreatywna Claudia Meraviglia” została wybrana i nagrodzona przez „GRAN DESIGN ETICO - International Award”.

W 2018 roku Vighi zdobyło „Design Management Award”.

Vighi Security Doors potwierdza swoją wiodącą pozycję w świecie drzwi antywłamaniowych pod względem jakości produktów, innowacyjności i designu Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek