VESTRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 174 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 174 elementów

VESTRE

Producent: Vestre

Vestre to wiodący producent mebli miejskich, parkowych i zewnętrznych przestrzeni publicznych. Od prawie 70 lat jesteśmy zaangażowani w tworzenie miejsc spotkań towarzyskich dla milionów ludzi. Vestre współpracuje ze znanymi skandynawskimi projektantami i otrzymał wiele nagród za wzornictwo. Produkty Vestre produkowane są w Norwegii i Szwecji przy użyciu najwyższej klasy materiałów o niezmiennie dobrej jakości, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Vestre to firma rodzinna zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny. Nasza siedziba znajduje się w Oslo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek