VERTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

VERTI

Producent: Verti

VERTI to młoda i dynamiczna marka, zrodzona z pasji do naszego terytorium, do drewna i do jego historii.

Założona i rozwijana w sercu kluczowej włoskiej dzielnicy krzeseł, Manzano, reprezentuje tradycję i know-how Region. Tutaj drewno i meble reprezentują historię, kulturę i pasję.

Zamiłowanie do włoskiej tradycji i chęć rozpowszechniania Made in Italy na całym świecie, zainspirowały nas do stworzenia siedzisk i stołów, które w najlepszym razie reprezentują naszą esencję .

Urodzony jako firma rodzinna, nasze wartości to absolutna jakość produktów, dbałość o szczegóły, ciągłe badania i badania materiałów oraz zadowolenie klienta.

Zastosowanie litego drewna stanowi wartość dodaną i klucz charakterystyczne dla naszych produktów. Drewno jest starannie dobierane tak, aby pokazać jak najlepsze słoje i najpiękniejsze sęki.

Wprawne ręce naszych rzemieślników w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami i designem pozwoliły nam uzyskać produkty wysokiej jakości, z mistrzowskim wykonaniem.

VERTI otacza i przekazuje poprzez swoje produkty kulturę tworzenia, poczucie harmonii i komfortu, włoską tradycję drewna oraz inspiracje najlepszym europejskim designem.

Dzięki współpracy z architektem Enrico Franzolini, który osobiście zaprojektował kolekcje, produkty są niepowtarzalne i ekskluzywne.

VERTI przy produkcji swoich wyrobów może polegać na doskonałej strukturze organizacyjnej. Obejmuje wszystkie fazy procesu produkcyjnego. Wartością dodaną i charakterystycznym znakiem są wewnętrzne działy stolarki, malarstwa, tapicerki i opakowań.

Integracja pionowa i współpraca z najbardziej doświadczonymi realiami naszego okręgu pozwala nam być elastycznym, dynamicznym i zawsze wychodzić naprzeciw wymaganiom kontraktu świat. Współpracujemy z międzynarodowymi studiami i projektantami, aby wyposażyć najbardziej ekskluzywne lokalizacje na całym świecie. Nasze produkty to doskonałe rozwiązania dla luksusowych hoteli, biur i restauracji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek