VELUX COMMERCIAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VELUX COMMERCIAL

Producent: Velux Commercial

Misją firmy Velux od zawsze było wprowadzanie bezpośredniego światła i świeżego powietrza do życia ludzi, przekształcając ciemne strychy w przestrzeń do zamieszkania. Dzięki spin-offowi Velux Commercial, duńska firma jest teraz skierowana do dużych budynków, biur, warsztatów, fabryk, przestrzeni publicznych (szkoły, biblioteki, lotniska) i obiektów komercyjnych (bary, restauracje, siłownie, sklepy, hotele, ...) . Świetliki Velux Commercial umożliwiają doświetlenie wnętrz jak największą ilością naturalnego światła, aby zapewnić ludziom dobre samopoczucie i zwiększyć produktywność. Świetliki modułowe zapewniają maksymalne doświetlenie światłem dziennym oraz poprawiają estetykę i wydajność budynku. Świetliki Velux Commercial mają unikalną konstrukcję, z wieloma zaletami, które pomagają w doprowadzeniu maksymalnego światła dziennego do wnętrza dzięki możliwości montażu wielu rzędów świetlików bez konieczności łączenia konstrukcji, które zazwyczaj są nieestetyczne. System posiada spójną i elegancką konstrukcję, zapewnioną przez smukłe belki nośne, oraz zawiera zintegrowany system zbierania wody.

Projektowanie z naturalnym światłem: Modułowe świetliki Velux Commercial Świetliki modułowe Velux Commercial można łączyć na wiele sposobów, tworząc doskonałe rozwiązania dla szerokiej różnorodność zastosowań. Cechują się dobrym stosunkiem jakości do ceny, dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi. Longlight 5-30° to rozwiązanie jednospadowe, idealne do dachów płaskich, podczas gdy naścienny Longlight 5-45° może dostosować się do różnych wysokości budynków, idealny do łączenia nowych i starych budynków, nawet w przypadku dobudówek. Northlight 25-90° to seria świetlików do dachów skośnych z możliwością projektowania w pionie. Przeznaczony do montażu bezpośrednio na dachach skośnych bez podkonstrukcji, utrudnia bezpośrednie doświetlenie i przepuszcza miękkie światło (od strony północnej). Ridgelight 25-40° to całkowicie samonośny system świetlików dwuspadowych do montażu na płaskim dachu lub na szczycie pochyłego dachu

gwarantuje maksymalny komfort świetlny i termiczny oraz zwiększa wysokość wnętrza. Ridgelight pod kątem 5° z belkami umożliwia prawie płaskie instalacje z belkami nośnymi. Step Longlight/Ridgelight łączy wiele rzędów, tworząc duży szklany dach. Jest to rozwiązanie prefabrykowane o eleganckim wyglądzie dzięki smukłym belkom podtrzymującym moduły. System ten to innowacyjne rozwiązanie dla nowych budynków i dobudów, zwiększające bezpośrednie doświetlenie, dodające wnętrzom wysokości i przestrzeni. Atrium Longlight/Ridgelight posiada wszystkie cechy poprzedniego, ale zapewnia większą elastyczność pod względem formy i projektu.

Velux Commercial: kontrola oświetlenia i ogrzewania oraz systemy wentylacjiVelux Commercial oferuje również rozwiązania do bezpośredniej kontroli światła i ciepła, pomagając tworzyć najlepsze możliwy klimat wnętrza poprzez wprowadzenie zintegrowanych żaluzji lub specjalnego przeszklenia. Aby ograniczyć dostęp światła, można zamontować rolety ognioodporne wsparte na cienkich, praktycznie niewidocznych drutach. To rozwiązanie może być również wstępnie zmontowane poza miejscem budowy, aby przyspieszyć instalację.

Velux Commercial oferuje kolejną opcję dzięki współpracy z firmą Renson, której markizy zewnętrzne mogą chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szkło można również pokryć osłoną przeciwsłoneczną o niskiej emisyjności

może być opalizowane, aby stworzyć subtelne i jednolite oświetlenie bez oślepiania, lub może być warstwowe, aby utrzymać światło i cień wewnątrz budynków, jednocześnie ograniczając olśnienie. Tafle szkła elektrochromowego mają za zadanie modulować intensywność koloru powłoki w zależności od światła słonecznego. Dynamiczne zmiany chromatyczne zapewniają wyjątkową kontrolę światła dziennego i optymalizują zużycie energii. Wreszcie modułowe świetliki mogą wykorzystywać przeszklenia fotowoltaiczne, naprzemiennie przezroczyste powierzchnie filtrujące światło z powierzchniami generującymi energię elektryczną. Elektrycznie sterowane moduły wentylacyjne zapewniają świeże powietrze i optymalny komfort wnętrza przy doskonałej ciągłości konstrukcji przeszklenia, ponieważ są one identyczne jak nieobsługiwane moduły po zamknięciu. Czujniki deszczu i wiatru automatycznie zamykają moduły w razie potrzeby. Moduły przeciwdymne, z opcjonalnymi owiewkami, zapewniają wentylację zgodną z europejskimi normami UNI EN 12101-2 w celu ograniczenia gromadzenia się dymu wewnątrz budynków w przypadku pożaru. Owiewki zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko wlotu powietrza i umożliwić ulatnianie się dymu nawet przy niesprzyjających warunkach wietrznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek