VELA ARREDAMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

VELA ARREDAMENTI

Producent: Vela Arredamenti

VELA to młoda, dynamiczna 100% włoska firma, która w ciągu kilku lat zdołała zaistnieć na rynku kontraktowym na skalę międzynarodową.

Dzięki bezpośredniemu zarządzaniu całym procesem produkcyjnym (od planowania, przez odlewanie, po obsługę klienta ), VELA jest w stanie zaoferować stoły, hokery i meble, które łączą maksymalną funkcjonalność z najlepszym włoskim designem.

…i to są główne atuty przedsiębiorstwa, które produkuje swoje artykuły we własnym zakresie:

Całkowite dostosowanie produktu (rozmiary i kolory szyte na miarę)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek