VANIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VANIN

Producent: Vanin

VANIN SRL, młoda i dynamiczna firma, jest jednym z najstarszych producentów drewnianych zaciemnień we Włoszech. Powstała w 1973 roku z głębokiej pasji do obróbki drewna i przez lata była rozwijana pod względem technologii i jakości dzięki połączeniu zaawansowanych technologicznie maszyn i coraz większej elastyczności produkcji. Badania, innowacyjność i wykorzystanie materiałów technologicznych do zaskakiwania rynku zaawansowanymi rozwiązaniami zawsze były podstawą do nadążania za potrzebami rynku. Vanin przyjął strategiczne wybory dywersyfikując swój asortyment:

VANIN WOOD LINE oferuje drewniane okiennice i żaluzje gotowe do montażu, malowane, kompletne z okuciami, zmontowane z gwarancją wysokiej jakości produkcji i niezawodności w czasie we wszystkich swoich elementach. Stale inwestujemy zasoby i energię we wprowadzanie na rynek nowych produktów instalowanych na terenie całych Włoch.

VANIN ALUMINIUM LINE, kolejna nowa firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji okiennic i żaluzji aluminiowych, gotowych do montażu, wraz z okuciem o najnowocześniejszym designie rozwiązania. Harmonijnie integruje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi budynkami, odpowiadając na każdą potrzebę architektoniczną.

LINIA VANIN THERMOCASSE, zrodzona z potrzeby, której nie da się już uniknąć, czyli odtworzenia komfortu mieszkania bez przeciągów i dyspersji, zbadania powstawania pleśni i skondensować wokół urządzeń. W odpowiedzi na tę potrzebę firma Vanin, nawiązując współpracę z wiodącą firmą w branży, stworzyła specjalne obramowania EPS, które rozwiązują problem izolacji otworu okiennego zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym. kompletna usługa połączona z termoizolacyjnymi ramami, oferuje rolety, żaluzje i zasłony techniczne z różnych materiałów, które można dostosować do każdego rodzaju wymagań.

VANIN SRL posiada silny i wykwalifikowany zespół, który pracuje nad oferowaniem innowacyjnych produktów w sposób terminowy i skuteczny i która ma w zanadrzu nowe i ambitne plany na przyszłość, aby w coraz bardziej terminowy i efektywny sposób odpowiadać na wymagania rynku i być idealnym partnerem dla klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek