VAMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

VAMA

Producent: Vama

VAMA: Crafted by heart od 1972 roku

VAMA jest dumna z bycia częścią włoskiego rzemiosła.

Slogan „Wykonany na pamięć” podsumowuje większość filozofii Vama.

W rzeczywistości wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu tradycyjnych technikami przez fachowe i wprawne ręce, na każdym etapie przetwarzania. Dbałość o szczegóły, począwszy od drewna po wyściółkę, od cięcia po szycie i końcowy montaż, sprawia, że wyroby są bardzo cennymi i trwałymi meblami.

Produkty VAMA

Modele i rozmiary można dostosować i zaprojektować w każdym szczególe , wychodząc naprzeciw potrzebom każdego klienta.

W warsztacie firma codziennie pracuje nad rozwojem nowych produktów, poprawiających wygląd, komfort i funkcjonalność.

Kształty, materiały i kolory są dobierane w celu optymalizacji produktów jako funkcja stałej jakości w dogodnej cenie.

Vama mocno wierzy w najwyższą jakość sprzedaży on-line i chce pokazać klientom, że kupowanie mebli w Internecie jest możliwe, wygodne i bezpieczne.

Vama zdaje sobie sprawę, że kupowanie sofa czy łóżko w Internecie nie jest łatwe, ale ma świadomość, że kupowanie on-line jest jak kupowanie ze zdjęcia pokazanego w katalogu.

Filozofia VAMA

Wychodząc naprzeciw zaufaniu klientów firma oferuje gratis cytaty z czystym r ceny i bez żadnych ukrytych lub dodatkowych opłat. Na rynku zrujnowanym pogonią za najniższymi dostępnymi cenami kosztem jakości, VAMA stara się wyróżniać, wciąż produkując wysokiej jakości produkty made in Italy, tak jak robiła to od samego początku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek