VALLVÉ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów

VALLVÉ

Producent: Vallvé

W 1962 roku Josep Maria Sedó Vallvé wynajął zwykłą szopę w São Paulo. W tym czasie firma Vallvé skupiła się na żywicy, która była używana tylko jako komponent do produkcji wyrobów z włókna szklanego. Jako mag zaczyna swoją alchemię od zmieszania żywicy z metalem, drewnem i akrylem, akrylem i metalem. Estetyka materiału zaczyna być eksplorowana daleko poza parametrami technicznymi. Zasoby praktycznie nie istniały. Metodą empiryczną J. Vallvé zaczyna rozwijać własną metodologię. Tworzy własne szlifierki, tokarki, maszyny do obróbki skrawaniem i wykańczania oraz wszystkie technologie obróbki żywicy.

Vallvé - historia firmy

1962 - J. Vallvé zakłada firmę Nacroplex. Przedmioty dekoracji, nowoczesne gałki i uchwyty z iskrzącej żywicy z refleksami masy perłowej

1978 - Otwarcie pierwszego sklepu „Cristal Banho” - referencja w łazience Projekt tamtych czasów. Wprowadzenie na rynek kolekcji akcesoriów, mebli, siedzeń i innych elementów zawsze innowacyjnych pod względem wzornictwa i materiałów.

Lata 90 - Vallvé osiąga pozycję lidera na brazylijskim rynku luksusowych akcesoriów do łazienek. Pedro Sedó, syn J. Vallvé, przejmuje kierownictwo firmy. Początek importu, z Vallvé w pełnej ekspansji krajowej: SP: D&D i Jardins, Belo Horizonte, Brasília, Rio De Janeiro, Salvador, Maceió, Vitória i Manaus. Zmiana fabryki na Cotia w celu zaspokojenia nowego popytu.

2003 - Vallvé zostaje uznana za najlepszą firmę w branży, otrzymując przez kolejne lata nagrodę Top of Mind - Casa & Mercado, w segmencie: „Boutique de Banho”( Łazienka Boutique).

2004 - Vallvé otwiera dwa licencjonowane sklepy w Stanach Zjednoczonych i jest w wiadomościach w New York Times.

(2003 Coral Gables i 2004 West Palm Beach - Floryda).

Dzisiaj - Z tradycją od 55 lat stworzyliśmy niezwykłą markę, wnoszącą poetycką innowacyjność i znakomitą produkcję. Poprzez żywicę, nasz główny surowiec, łączymy przejrzystość i nowoczesność z dziedzictwem, które pozostawił nam J. Vallvé.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek