VAGHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 61 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 61 elementów

VAGHI

Producent: Vaghi

Vaghi specjalizuje się w siedzeniach biurowych i społecznościowych, projektowanych, produkowanych i testowanych w ramach firmy.

Vaghi została założona w 1964 roku jako „Tappezzeria dei Fratelli Vaghi”, sklep tapicerski, a dzięki przedsiębiorczej postawie jej założycieli szybko zyskała pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym, stając się firmą referencyjną w dziedzinie krzeseł biurowych. Nasza współpraca z architektami, organizacjami badawczymi i agencjami certyfikacji pozwoliła nam w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat zaproponować szereg ekskluzywnych modeli, inspirowanych najbardziej innowacyjnym designem i ergonomią.

Historia Vaghi od tego czasu przechodzi przez historię Włoch wojny, oferując produkty zawsze zgodne z okresem historycznym. W latach 60., u szczytu gospodarczego boomu, narodziły się innowacyjne modele, które utorowały drogę nowej wrażliwości stylistycznej „Made in Italy”, która ugruntowała się na całym świecie w latach 70. XX wieku. To moment, w którym rozpoczyna się współpraca z ważnymi projektantami, takimi jak Francesco Trabucco i Marcello Vecchi, Giuseppe Raimondi, Vittorio Prato i wreszcie Alberto Dematteis. 1988 Allegra narodziła się jako krzesło, które zostanie wybrane do prestiżowej nagrody Compasso D'Oro. W latach 90. nadejście ery cyfrowej jeszcze bardziej zrewolucjonizuje świat krzeseł biurowych, nakładając podstawowe wymagania ergonomiczne dla komfortu pracy przy komputerze. Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia powstaje nowy sposób pojmowania biura, przestrzeń do dzielenia się pomysłami, projektami i ważnymi chwilami.

Vaghi dzisiaj Rzemiosło połączone z dbałością i zaawansowaną technologią to zwycięska formuła, zgodnie z najlepszą włoską tradycją wytwórczą rzemieślnicy łączą wyrafinowane wzornictwo z dbałością o szczegóły i najbardziej zaawansowane badania technologiczne, które wykorzystują do rozwiązywania problemów konstruktywnych i ergonomicznych, w celu maksymalizacji satysfakcji klienta, zapewniając zawsze najwyższą jakość wyników.

Środowisko pracy ulega ciągłym przeobrażeniom, nowe koncepcje inteligentnego biura i coworkingu, które wymagają dla firm nowych rodzajów produktów, Vaghi odpowiada kreatywnością projektową, wiedzą produkcyjną, prowadząc intensywną działalność komunikacyjną i handlową, we Włoszech i za granicą, poprzez liczne udziały w targach i wydarzeniach oraz międzynarodowe partnerstwa.

Zrównoważony rozwójVaghi nieustannie inwestuje w zrównoważony rozwój: com Pany zawsze szuka nowych sposobów na przedłużenie żywotności produktu i zmniejszenie wpływu na środowisko, współpracuje z dostawcami, aby zapewnić, że produkty mają jak najmniejszy wpływ. Vaghi przyjął surowe standardy operacyjne, które zapewniają wszystkim pracownikom bezpieczne i zdrowe miejsce pracy. Certyfikaty:

- System Zarządzania Jakością UNI EN ISO 9001:2015

- System Zarządzania Środowiskowego UNI EN ISO 14001:2004

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek