USPA EUROPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

USPA EUROPE

Producent: Uspa Europe

USPA Europe Srl to włoska firma, która od 2005 roku specjalizuje się w dystrybucji elektronicznych bidetów i inteligentnych toalet w Europie, we współpracy z południowokoreańską międzynarodową firmą Inus Co.

Przez lata USPA Europe współpracowała z jednymi z najbardziej prestiżowych włoskich urządzeń sanitarnych marki, dając swoim klientom możliwość umieszczenia najlepszej koreańskiej technologii obok unikalnego włoskiego projektu sanitarnego.

Dzięki gęstej sieci dystrybutorów, USPA Europe jest obecnie reprezentowana w 18 krajach Europy i nadal rozwija się na starym kontynencie.

Produkty Produkty dystrybuowane przez USPA Europe są już dostępne w różnych luksusowych hotelach i jachtach, które inwestują w innowacyjność i odpowiedzialność. Produkty te można spotkać również w kompleksach szpitalnych, potwierdzając jakość ich funkcji higienicznej. W krajobrazie projektowania łazienek USPA Europe chce stać się idealnym i ekskluzywnym punktem odniesienia dla każdego, kto chce wprowadzić do swojej łazienki produkt, który reprezentuje najwyższą jakość i technologię.

HygeaPodczas targów ISH, które odbyły się we Frankfurcie w marcu 2019 USPA Europe zdecydowała się na skok jakościowy, wprowadzając Hygea na rynek, aby zrewolucjonizować świat inteligentnych toalet, oferując innowacyjny produkt, który różnił się od innych konkurentów. Rewolucyjny system modułowy, nagrodzony ZŁOtą Nagrodą EPDA Award w 2019 roku, umożliwia łatwe umieszczanie i wyjmowanie modułu elektronicznego bidetu, co ułatwia jego naprawę, bez niedogodności dla użytkownika. Co więcej, system ten pozwala na personalizację Hygea, dając wybór różnych kolorów dla każdego z 5 elementów inteligentnej toalety.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek