URBANTIME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

URBANTIME

Producent: Urbantime

Przestrzenie miejskie, duże przestrzenie publiczne i komercyjne będą w coraz większym stopniu stanowić część naszego życia. Szacuje się, że w 2030 roku 70% światowej populacji będzie mieszkać w miastach. Dlaczego więc nie przekształcić ich w środowiska

w których życie społeczne może istnieć w pełnej jakości, estetyce i architekturze?

Urbantime to naturalna gałąź dla przestrzeni zewnętrznych i publicznych Diemmebi, wiodącej firmy w sektorze społeczności.

Kolekcja wykonane z mebli w 100% wyprodukowanych we Włoszech, od ławek po krzesła aluminiowe, uniwersalne od domów po miasta.

Kolekcja, w której chcieliśmy oddać całego naszego włoskiego ducha, wykonana z kultury, rzemiosła i stylu.

A kolekcja, która chce przekazać piękno, sympatię, zabawę, niezbędne elementy do dzielenia się tymi, które z perspektywy czasu zawsze stają się najlepszymi chwilami.

Kolekcja, która dba również o przyszłe pokolenia, wykonana z materiałów całkowicie nadających się do recyklingu, które nie wymagają żadnej konserwacji .

Urbantime pomaga projektantom wzbogacać nasze miasta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek