UNIFORM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


UNIFORM

Producent: Uniform

Firma Uniform od 1988 roku projektuje i produkuje systemy okienno-drzwiowe drewniano-aluminiowe i drewniano-brązowe. Pracując z dużym zaangażowaniem i poszerzając asortyment, stopniowo osiągnęła pozycję europejskiego lidera. Jej poszukiwanie doskonałości i dążenie do nieustannego odkrywania nowych rozwiązań były podstawą jej sukcesu, osiągniętego dzięki dostarczaniu wysoce innowacyjnych produktów na najwyższym poziomie technologicznym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek