UNIFIX SWG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


UNIFIX SWG

Producent: Unifix SWG

Nasza firma działa od 1980 roku w Terlano (BZ), gdzie znajdują się nasze biura i magazyny dystrybucyjne. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w produktach i systemach dla sklepów działających w branży metalowej, DIY, budowlanej, stolarskiej, elektrycznej i hydraulicznej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek