ULTOM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

ULTOM

Producent: Ultom

Trzydzieści lat doświadczenia w meblach biurowych.

Ultom powstał w 1982 roku dzięki chęci rodziny Tombolan, aby nadać meblom biurowym ogromne doświadczenie wynikające z długiej pracy w świecie mebli domowych. Włoska tradycja mistrzowskiego stolarstwa i tajniki rzemieślnictwa przekazywane są z ojca na syna od początku wieku, sięgając dziś trzeciego pokolenia: od małego warsztatu rzemieślniczego po 15.000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Siła woli, aby zrozumieć i rozwijać świat mebli biurowych do maksimum, skłoniła Ultom do współpracy z architektami i projektantami w celu stworzenia gamy produktów, jednej z najbardziej kompletnych na rynku meblarskim, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów funkcjonalnych i estetycznych .

Cała główna praca wykonywana jest wewnątrz firmy, przy użyciu tradycyjnych maszyn do obróbki drewna wspomaganych przez najnowocześniejszy i najbardziej wyrafinowany sprzęt komputerowy. Wykwalifikowani rzemieślnicy starannie dobierają wszystkie surowce, zwracając szczególną uwagę na ich jakość i pochodzenie, świadomość problemów środowiskowych oraz zawsze zgodnie z europejskimi przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

W przypadku materiałów innych niż drewno, Ultom korzysta z wykwalifikowanego warsztatu zewnętrznego, który jest zarządzany bezpośrednio przez techników firmy.

Ultom uzyskał certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 przyznane przez firmę SGS, firmę o niekwestionowanym międzynarodowym prestiżu, w następującym zakresie: Projektowanie i produkcji mebli biurowych.

Posiadając certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, Ultom chciał docenić swoje wieloletnie doświadczenie w branży i zwrócić uwagę, zawsze poświęconą zadowoleniu swoich klientów i środowisku naturalnemu.

Certyfikacja oznacza, że Ultom stosuje się wymagania norm ISO 9001 i ISO 14001 we wszystkich swoich działaniach, od pierwszych szkiców do dostawy mebli:

- planowanie jest ściśle ustrukturyzowane, dążąc do wyłączności projektu, nie zapominając o ergonomii, funkcjonalności, aspektach środowiskowych i psychologiczny wpływ produktów na środowisko biurowe

- zarządzanie kontraktami i zamówieniami prowadzone jest z klarownością i stałą dbałością potrzeby klienta, badanie ewentualnych produktów dostosowanych do potrzeb klienta- wszystkie problemy środowiskowe są zarządzane nie tylko w celu zapewnienia zgodności z przepisami, ale także ciągłego doskonalenia wydajności.

Wszystko to jest dokumentowane i regularnie weryfikowane przez inspektorów SGS wyspecjalizowanych w branży meblarskiej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek