UE CHAIRS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

UE CHAIRS

Producent: UE Chairs

UE Furniture to uznana w całym kraju firma high-tech specjalizująca się w rozwoju, produkcji i komercjalizacji ergonomicznych siedzeń. Firma jest jednym z największych producentów siedzeń w Chinach. Jej produkty obejmują krzesła biurowe i szkoleniowe, fotele relaksacyjne i fotele masujące, a także komponenty do siedzeń funkcjonalnych. UE jest członkiem Stowarzyszenia Meblowego China jako wiceprezes. UE jest również przewodniczącym Stowarzyszenia Przemysłu Krzeseł prowincji Zhejiang ,, które jest członkiem krajowego instytutu normalizacji. Firma jest certyfikowanym przedsiębiorstwem jakości w Chinach i jednostką modelową klasy AAA w prowincji Zhejiang.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek